Addig kapj észbe, amíg ott van, amíg akar, amíg küzd érted!

Addig kapj észbe, amíg ott van, amíg akar, amíg küzd érted. Addig nyúlj a kezéért, amíg kitart mellettetek. Mert ha beleun, akkor beleun. Mehetsz, sőt futhatsz is utána akár, de ha a szív nem bírja tovább, akkor bizony bánatában tovább tipeg. Csak tudod, akkor már bőven késő lesz. Mert ha szív egyszer lemond rólad, akkor az sajnálom, de örökre elenged téged.
Gondolatok, +1:
9 hónapig hordtalak szívem alatt,
most már örökké a szívemben vagy.
Emlékszem mikor először karomba vehettelek,
már akkor féltettelek!
Te voltál és vagy a büszkeségem,
fogtam kezed, s csillogott a szemed.
Nem kívánok mást,
az angyalok vigyázzanak rád!
Szeretlek: Édesanyád!!"