Micsoda film!

Anulu volt benne a legnagyobb! Nézd meg a videót!

Jó párszor láttam már a filmet, de ezen még most is gurulok a röhögéstől!



Imádni való jelenet!
Gondolatok, +1:
Néha tudomásul kell venni, hogy nem vagyunk ugyanolyan fontosak másoknak, mint ők nekünk.
Ezért sem hiszek az ígéretekben: a “majd jövök”, meg “majd találkozunk”, meg “elmegyünk ide-oda”, meg “majd kereslek”, meg “szeretlek” ,vagy egyáltalán “számítasz valamit”.
Mert ha valaki azt akarja, hogy jelen legyek az életében, az helyet csinál benne.

Ezek is érdekelhetnek