Ahol több az érzés, több…

Ahol több az érzés, több a szenvedés is.
Leonardo da Vinci
Gondolatok, +1:
Már egy hete csak a mamára
gondolok mindig, meg-megállva.
Nyikorgó kosárral ölében,
ment a padlásra, ment serényen.

Én még őszinte ember voltam,
ordítottam, toporzékoltam.
Hagyja a dagadt ruhát másra.
Engem vigyen föl a padlásra.