Úristen! Ami hang kijön ennek a négy éves kicsi fiúnak a torkából, az maga a CSODA!!
Úgy énekli ez a kisgyerek (Jurabek Juraev, 4 éves üzbég kisfiú) Whitney Houston dalát, hogy az ember beleborzong,.De még a könnye is kicsordul.... Eszméletlen. Elképesztő.
Az angyalok kórusában hallani talán ilyen hangot, ha emberi füllel hallhatnánk.
Gondolatok, +1:
Igen, megváltoztam...Nem vagyok már olyan kedves, mint voltam, mert nem akarom, hogy kihasználjanak vagy átgyalogoljanak rajtam. Nem bízok meg mindenkiben és nem mindenkinek mondom el a titkaimat,mert a legtöbb az a kamu mosoly ami mögött kétszínű embereket találsz. Megváltoztam,mert rájöttem,hogy az egyetlen ember akire számíthatok az saját magam vagyok...
Igen, megváltoztam...Nem vagyok már olyan kedves, mint voltam, mert nem akarom, hogy kihasználjanak vagy átgyalogoljanak rajtam. Nem bízok meg mindenkiben és nem mindenkinek mondom el a titkaimat,mert a legtöbb az a kamu mosoly ami mögött kétszínű embereket találsz. Megváltoztam,mert rájöttem,hogy az egyetlen ember akire számíthatok az saját magam vagyok...
Megosztás