Úristen! Ami hang kijön ennek a négy éves kicsi fiúnak a torkából, az maga a CSODA!!
Úgy énekli ez a kisgyerek (Jurabek Juraev, 4 éves üzbég kisfiú) Whitney Houston dalát, hogy az ember beleborzong,.De még a könnye is kicsordul.... Eszméletlen. Elképesztő.
Az angyalok kórusában hallani talán ilyen hangot, ha emberi füllel hallhatnánk.
Gondolatok, +1:
Akinek hite van, az bízik. Aki bízik, remél. Aki remél, annak vágya van. Akinek vágya van, annak célja van. Akinek célja van, az cselekszik.Aki cselekszik, az él. Mindezen dolgok a hitből születnek s ha nincs hited akárhány évet is éltél eddig "megöregedtél".
Ez az örök fiatalság titka
Akinek hite van, az bízik. Aki bízik, remél. Aki remél, annak vágya van. Akinek vágya van, annak célja van. Akinek célja van, az cselekszik.Aki cselekszik, az él. Mindezen dolgok a hitből születnek s ha nincs hited akárhány évet is éltél eddig "megöregedtél".
Ez az örök fiatalság titka
Megosztás