Úristen! Ami hang kijön ennek a négy éves kicsi fiúnak a torkából, az maga a CSODA!!

Úgy énekli ez a kisgyerek (Jurabek Juraev, 4 éves üzbég kisfiú) Whitney Houston dalát, hogy az ember beleborzong,.

De még a könnye is kicsordul.... Eszméletlen. Elképesztő.

Az angyalok kórusában hallani talán ilyen hangot, ha emberi füllel hallhatnánk.
Gondolatok, +1:
Igen, megváltoztam...Nem vagyok már olyan kedves, mint voltam, mert nem akarom, hogy kihasználjanak vagy átgyalogoljanak rajtam. Nem bízok meg mindenkiben és nem mindenkinek mondom el a titkaimat,mert a legtöbb az a kamu mosoly ami mögött kétszínű embereket találsz. Megváltoztam,mert rájöttem,hogy az egyetlen ember akire számíthatok az saját magam vagyok...

Ezek is érdekelhetnek