Ugye milyen ismerős?

Bár az emlékek megkoptak, de azért még emlékszik erre a játékokra valaki ugye?

Akkoriban majdnem minden kisfiúnak volt ilyen holdjáró autója.
Nagyon jól ki lett találva ez az autó, mert a gyerekek szerették, minden óvodában ez volt az egyik legkedveltebb játék.
Dobj egy lájkot, ha emlékszel!
Viccek, +1:
Egy ember egy órája kínlódik a WC-ben, de hiába, még semmi eredmény.
Közben hallja, hogy a szomszédba valaki benyit, majd a szokásos bemelegítő zajokat követően ssssss, aztán csobbb.
Emberünk nyögve, kínlódva, vigaszt remélve átszól:
- Jaj, de irigylem magát.
Válasz is érkezik:
- Ne irigyeljen. Az első a nadrágomba ment, a második a mobilom volt.

Ezek is érdekelhetnek