Mikor elveszítesz valakit ki a…
Mikor elveszítesz valakit ki a Világot jelenti:nehezen de felállsz. Ha ez megtörténik még egyszer: felállsz de nem leszel soha a régi.
Gondolatok, +1:
Egyben biztos lehetsz: senkit nem érdekel a problémád. Senki nem akar rossz kedvűen, nem szeretnének foglalkozni a gondjaiddal. Ebben a világban ne várj igazságot, ne számíts törődésre vagy önzetlenségre. Ritka. S ha találsz valakit, aki a nap végén megkérdezi hogyan vagy, és őszintén érdekli a válasz... az több, mindennél.
Egyben biztos lehetsz: senkit nem érdekel a problémád. Senki nem akar rossz kedvűen, nem szeretnének foglalkozni a gondjaiddal. Ebben a világban ne várj igazságot, ne számíts törődésre vagy önzetlenségre. Ritka. S ha találsz valakit, aki a nap végén megkérdezi hogyan vagy, és őszintén érdekli a válasz... az több, mindennél.
Megosztás