Itthon fel sem tűnik, de külföldön…

Külföldön egyre nagyobb híre van a magyar ételeknek.
A kint dolgozó magyar fiatalok, összeülnek és bográcsoznak, pont úgy, mint idehaza. És erre a külföldiek nem voltak felkészülve……

Mi magyarok alapjába véve vendég szerető emberek vagyunk. Ha mi közösen főzünk, akkor biztosan megkínáljuk a körülöttünk élőket is.
Talán ennek tudható be, hogy nem egy külföldi sajtó is több alkalommal írt a magyar ételekről, amiknek ízvilága szinte össze sem hasonlítható más nemzetek ételeivel.
A német sajtóban elsősorban a pörkölt erejét dicsérték, míg az angolok azon voltak meglepődve, hogy mennyire egyszerű körülmények között is el lehet készíteni egy ilyen ételkülönlegességet.

Abban mindannyian megegyezhetünk, hogy a pörkölt egy olyan étele a magyarnak, amit szinte bárhol bármilyen körülmény között el tud készíteni, és a siker sosem maradhat el.

Legyünk büszkék magyarságunkra, és a magyar konyhára!
Gondolatok, +1:
Ne panaszkodj a gyermekedre! Sose!
Hisz áldásként jött ő az életedre, s bármilyen is, nem vágyik másra, csak szeretetre.
Az életét nem ő kérte, te voltál az, aki mindent megtettél érte.
Azért, hogy leszülethessen hozzád a földre.
Hát itt van. Leszületett. Megérkezett. Veled van.

A dolgod csak annyi, hogy vele légy a mindennapjaiban. Mert rád van szüksége és a támogatásodra. Arra, hogy szeresd és fogadd el őt olyannak amilyen. Hisz szeretni jött téged, érted van itt, miattad érkezett, hogy ő általa és vele még jobban megszerethesd az életet.

Ezek is érdekelhetnek