Emlékszel még a erre műsorra?

Rózsa Gyuri volt a kedvenc.
Olyan nagyon megszerették a nézők, hogy akkoriban azt mondták:
„kezdődik a Rózsa Gyuri!”

Izgultunk a játékosokért, és nagyon örültünk amikor a Gyuri segített egy kicsit rávezetni a játékost a helyes válaszra.
A mi Gyurink olyan kedves volt, szerette ha nyernek nála az emberek.

Nézd meg, hogy volt amikor mentegetőznie kellett, hogy túl engedékeny…



Emlékszel még?
Gondolatok, +1:
Nekem már nincs anyám, ki simogasson,
Estére érve álomba ringasson,
Gyengéd kezével édesen becézzen,
Szelíd szaván szép meséket meséljen,

Az én anyám a kéklő égben él már,
Csillag-szemével onnan néz le énrám:
Ha boldognak lát arca felragyog,
De mindig sír, ha szomorú vagyok.

Az én anyám olyan mint mindegyik:
Őnéki fáj ha gyermekét verik,
Ne bántsátok hát egymást emberek!
Minden rossz szó egy anyán ejt sebet...

Minden ütés egy anyaszívet ér,
Nyomában onnan serken ki a vér.
Ó szeressétek egymást, emberek!
Anyátokért... ha másért nem lehet...

Ezek is érdekelhetnek