Mekkora bulik voltak akkoriban!

Azok a csodálatos 90-es évek! Nézd meg az alábbi videót!

Hát igen, akkoriban mi szombat esténként nem a számítógép előtt punnyadtunk.
Dübörgött a zene, szórakoztunk és nagy közösségi életet éltünk.
Valahogy a mi időnkben sokkal bulisabbak voltak a fiatalok.

Egy biztos, mi nem unatkoztunk akkoriban…



Emlékszik még erre valaki?
Gondolatok, +1:
A koszos edények azt bizonyítják,hogy etetem a családom, a teli szemetes, hogy takarítok utánuk.
A rendetlenség azt hogy hagyom hogy a gyermekeim jól érezzék magukat és felszabadultan játszanak.
A felhalmozott vasalni való azt, hogy tiszta ruhában járatom a családom.
A nedves kád pedig hogy lefürdetem a gyermekeim mindennap.

Ezért ha legközelebb nálunk jársz, kétszer gondold meg, mielőtt ítélkeznél! Ha azért jössz, hogy meglátogass minket, gyere hozzánk bármikor, ha a lakásomra vagy kíváncsi, jelentkezz be, mielőtt jönnél!

Ezek is érdekelhetnek