De jó látni ezeket!

Szinte még itt érzem a finom az illatukat az orromban. De sokat játszottunk az üres flakonokkal a fürdőkádban. Mennyi szép emlék fűződik hozzájuk, jó néha elmerengeni a régi szép időkön, amikor még egy samponos kupa is jó játéknak számított egy kisgyereknek.

Dobj egy lákjot, ha te is emlékszel még rájuk.
Gondolatok, +1:
A kutya valóságos szent. Természeténél fogva tiszta szívű és őszinte. Ösztönszerűen tudja, mikor nincs rá szükség: órákig képes nyugodtan feküdni, mikor királya belemerül a munkába. Ám amikor a király szomorú és szorong, odalopakodik hozzá, hogy az ölébe hajtsa a fejét. Ne félj. Sose bánd, ha mindenki más el is hagy. Gyere, sétáljunk egyet, és felejtsd el az egészet.

Ezek is érdekelhetnek