Olyan volt nekünk mint egy mesekönyv.
Amikor már egy kicsit is ment az olvasás, akkor már vettük elő és olvasgattuk.
Nagyon szerettük, mert rengeteg sok szép kép volt benne, és hozzájuk versecskék, mondókák.
Olvastuk, mint egy mesekönyvet, és szerettük mint egy mosó macit, vagy egy gőgös gúnárt.
Jó könyvek voltak, hiszen a mai napig jó szívvel emlékszünk rá...
Amikor már egy kicsit is ment az olvasás, akkor már vettük elő és olvasgattuk.
Nagyon szerettük, mert rengeteg sok szép kép volt benne, és hozzájuk versecskék, mondókák.
Olvastuk, mint egy mesekönyvet, és szerettük mint egy mosó macit, vagy egy gőgös gúnárt.
Jó könyvek voltak, hiszen a mai napig jó szívvel emlékszünk rá...
Gondolatok, +1:
Egyedül vagy?
- Ott vagyok veled....
Nincs kihez szóljál?
- Beszélgess velem....
Nem tudsz aludni?
- Imádkozzál
Fáj a magány?
- Hagyatkozz rám.
Nincs ki szeressen?
- Szeretlek én
Bántanak, megszólnak?
- Megértelek én
Elhagyott mindenki?
- Én veled vagyok.
Beteg és fáradt vagy?
- Gyógyítód vagyok.
Hozzám jöhetsz, amikor érzed
Nem bírod tovább, nehéz az élet
Hozzám jöhetsz, én mindig várlak.
Szívem ajtaja feléd kitárva.
Fontos vagy nekem, nagyon szeretlek
Meghaltam érted ott a kereszten
Ne hordozd tovább egyedül a bajod
Keresztem alatt lerakhatod.
Add kezedet- fogom erősen
Add szívedet- tisztítja vérem
Add életed, s érte cserébe
Örök életet adok tenéked
Egyedül vagy?
- Ott vagyok veled....
Nincs kihez szóljál?
- Beszélgess velem....
Nem tudsz aludni?
- Imádkozzál
Fáj a magány?
- Hagyatkozz rám.
Nincs ki szeressen?
- Szeretlek én
Bántanak, megszólnak?
- Megértelek én
Elhagyott mindenki?
- Én veled vagyok.
Beteg és fáradt vagy?
- Gyógyítód vagyok.
Hozzám jöhetsz, amikor érzed
Nem bírod tovább, nehéz az élet
Hozzám jöhetsz, én mindig várlak.
Szívem ajtaja feléd kitárva.
Fontos vagy nekem, nagyon szeretlek
Meghaltam érted ott a kereszten
Ne hordozd tovább egyedül a bajod
Keresztem alatt lerakhatod.
Add kezedet- fogom erősen
Add szívedet- tisztítja vérem
Add életed, s érte cserébe
Örök életet adok tenéked
Megosztás