Emlékszel még erre a rágóra? A különös íze annyira jellegzetes volt, hogy ennyi év után is emlékszem rá. Gyűjtöttük az autós kártyákat, amik a rágó mellé voltak csomagolva, és olykor 2-3 darabot is bekaptunk egyszerre, hogy minél hamarabb megnézhessük milyen autó van a rágóhoz. Így visszagondolva, elég vicces látvány volt az a sok gyerek aki ott cserélgette a turbó rágós kártyákat, és alig tudtak beszélni mert egyszerre több rágó is volt a szájukban. Milyen érdekes, hogy mennyire tudtunk örülni ennek a rágónak akkoriban.
Te is emlékszel a turbó rágóra?
Te is emlékszel a turbó rágóra?
Viccek, +1:
Csinos, fiatal doktornőt kap a falu.
- Józsi bátyám, nem tetszenek a leletei. Mondja, mit szokott maga reggelizni?
- Rántottát nyolc tojásból, szalonnával.
- És mit szokott ebédelni?
- Csülkös bablevest.
- És vacsorára?
- Szalonnát meg kolbászt.
- Józsi bácsi. Hogy áll a koleszterinje?
- Mint a cövek doktornő, mint a cövek!
Csinos, fiatal doktornőt kap a falu.
- Józsi bátyám, nem tetszenek a leletei. Mondja, mit szokott maga reggelizni?
- Rántottát nyolc tojásból, szalonnával.
- És mit szokott ebédelni?
- Csülkös bablevest.
- És vacsorára?
- Szalonnát meg kolbászt.
- Józsi bácsi. Hogy áll a koleszterinje?
- Mint a cövek doktornő, mint a cövek!
Megosztás