Ugye milyen ismerős?

Bár az emlékek megkoptak, de azért még emlékszik erre a játékokra valaki ugye?

Akkoriban majdnem minden kisfiúnak volt ilyen holdjáró autója.
Nagyon jól ki lett találva ez az autó, mert a gyerekek szerették, minden óvodában ez volt az egyik legkedveltebb játék.
Dobj egy lájkot, ha emlékszel!
Viccek, +1:
Megy a púpos a temetőben. Elé ugrik egy kis törpe és megkérdezi:
- Púpos mi van a hátadon?
- Egy púp.
- Kell az neked?
- Nem.
És láss csodát a púpos felegyenesedik és rendesen jár. Boldogan megy be a városba, amikor találkozik a sántával. Neki is elmondja a történetet.
A sánta fejvesztve rohan a temetőbe. Elé is odaugrik a törpe és megkérdezi:
- Mi van a hátadon sánta?
- Semmi.
- Nesze itt egy púp.

Ezek is érdekelhetnek