Bár az emlékek megkoptak, de azért még emlékszik erre a játékokra valaki ugye?
Akkoriban majdnem minden kisfiúnak volt ilyen holdjáró autója.
Nagyon jól ki lett találva ez az autó, mert a gyerekek szerették, minden óvodában ez volt az egyik legkedveltebb játék.
Dobj egy lájkot, ha emlékszel!
Akkoriban majdnem minden kisfiúnak volt ilyen holdjáró autója.
Nagyon jól ki lett találva ez az autó, mert a gyerekek szerették, minden óvodában ez volt az egyik legkedveltebb játék.
Dobj egy lájkot, ha emlékszel!
Viccek, +1:
Megy a púpos a temetőben. Elé ugrik egy kis törpe és megkérdezi:
- Púpos mi van a hátadon?
- Egy púp.
- Kell az neked?
- Nem.
És láss csodát a púpos felegyenesedik és rendesen jár. Boldogan megy be a városba, amikor találkozik a sántával. Neki is elmondja a történetet.
A sánta fejvesztve rohan a temetőbe. Elé is odaugrik a törpe és megkérdezi:
- Mi van a hátadon sánta?
- Semmi.
- Nesze itt egy púp.
Megy a púpos a temetőben. Elé ugrik egy kis törpe és megkérdezi:
- Púpos mi van a hátadon?
- Egy púp.
- Kell az neked?
- Nem.
És láss csodát a púpos felegyenesedik és rendesen jár. Boldogan megy be a városba, amikor találkozik a sántával. Neki is elmondja a történetet.
A sánta fejvesztve rohan a temetőbe. Elé is odaugrik a törpe és megkérdezi:
- Mi van a hátadon sánta?
- Semmi.
- Nesze itt egy púp.
Megosztás