Letarolja az internetet az Android legcukibb reklámja

Kettő nap, közel 2 millió néző, ez nem lehet véletlen.Valószínűleg biztosra akartak menni az Androidnál, amikor elkészítették a cukiskodó, állatos reklámot, méghozzá néhol furcsa párosításban. A recept pedig működni látszik. Egyébként maga a videó nem tolakodó, mindössze a végén derül ki, miről is szól az egész. A hirdetés már csak azért is találó, mert az Androidnak maximum csak a szerethetőségét lehet növelni, az elterjedtségén nem igen van mit még feljebb tornázni: tavaly 10 megvásárolt okostelefonból 8 androidos volt – tette hozzá a hvg.hu.
Gondolatok, +1:
Rohanunk, mintha életünk késnénk le,
ha öt perccel később érünk oda,
sietünk, egymás mellett úgy megyünk el…
egymás szemébe nem nézünk soha,
futunk, Karácsony lesz, két nap, s egy éjszaka,
már csak ennyi maradt az égi szép-csoda.

Nincsenek már azok a régi ünnepek,
mikor díszbe öltöztek lelkek és szívek,
s áldott némasággal várták az éjszakát,
szenthittel hitték Betlehem csillagát,
és imádkoztak, együtt, szeretetben,
Miatyánk, Miatyánk ki vagy a mennyekben…

Nincs már az a régi boldog áhítat,
mit a karácsony nyugalma átitat…
csak futunk, csak futunk,
s az életünk utol mégsem érjük,
futva, rohanva el sosem érjük…
mert pihenni kéne, mint régen, régi ünnepen,
egymáshoz szólva, szépen, csendesen.

Ezek is érdekelhetnek