Akinek hite van, az bízik…
Akinek hite van, az bízik. Aki bízik, remél. Aki remél, annak vágya van. Akinek vágya van, annak célja van. Akinek célja van, az cselekszik.Aki cselekszik, az él. Mindezen dolgok a hitből születnek s ha nincs hited akárhány évet is éltél eddig "megöregedtél".
Ez az örök fiatalság titka
Ez az örök fiatalság titka
Gondolatok, +1:
Drága Kincsem!
Ha szükséged van rám, szólj!
Ne foglalkozz vele, hogy alszom, haragszom vagy valami bajom van éppen. Ha szükséged van rám, ha beszélni akarsz velem mindig itt leszek neked! Nem számít milyen nagy vagy, milyen apró a problémád.
Itt leszek! Ezt jelenti az anyaság. A gyerek az eső, minden körülmények között. Te csak legyél teljesen nyugodt, egy anya szíve csak a gyermekeiért dobog. Szeretlek...
Anya
Drága Kincsem!
Ha szükséged van rám, szólj!
Ne foglalkozz vele, hogy alszom, haragszom vagy valami bajom van éppen. Ha szükséged van rám, ha beszélni akarsz velem mindig itt leszek neked! Nem számít milyen nagy vagy, milyen apró a problémád.
Itt leszek! Ezt jelenti az anyaság. A gyerek az eső, minden körülmények között. Te csak legyél teljesen nyugodt, egy anya szíve csak a gyermekeiért dobog. Szeretlek...
Anya
Megosztás