Akinek hite van, az bízik…
Akinek hite van, az bízik. Aki bízik, remél. Aki remél, annak vágya van. Akinek vágya van, annak célja van. Akinek célja van, az cselekszik.Aki cselekszik, az él. Mindezen dolgok a hitből születnek s ha nincs hited akárhány évet is éltél eddig "megöregedtél".
Ez az örök fiatalság titka
Ez az örök fiatalság titka
Gondolatok, +1:
A testvérem vagy, életem egyik legszebb ajándéka.
Lehet, hogy nem tudok veled mindennap találkozni, és a kezedet sem tudom mindig fogni.
De a gondolataimból és a szívemből, soha nem foglak elengedni.
Szeretni foglak örökké, és szívemben mindig lesz helyed.
Ha te mégis megbántasz engem, akkor megharagszom rád, de az nem tarthat örökké.
Miért nem?
Nagyon egyszerű, mert a testvérem vagy. Vér a véremből.
Lehet, hogy én foglak megbántani. De kérlek te is bocsáss meg nekem.
Ne haragudj rám, bármit is vétettem ellened. Gondolj arra, hogy a testvéred vagyok.
És valójában nem akarhattam neked rosszat. Hiszen tudod, vér vagy a véremből...
Lehet, hogy nem mondtam még ki neked soha, de szeretlek....
A testvérem vagy, életem egyik legszebb ajándéka.
Lehet, hogy nem tudok veled mindennap találkozni, és a kezedet sem tudom mindig fogni.
De a gondolataimból és a szívemből, soha nem foglak elengedni.
Szeretni foglak örökké, és szívemben mindig lesz helyed.
Ha te mégis megbántasz engem, akkor megharagszom rád, de az nem tarthat örökké.
Miért nem?
Nagyon egyszerű, mert a testvérem vagy. Vér a véremből.
Lehet, hogy én foglak megbántani. De kérlek te is bocsáss meg nekem.
Ne haragudj rám, bármit is vétettem ellened. Gondolj arra, hogy a testvéred vagyok.
És valójában nem akarhattam neked rosszat. Hiszen tudod, vér vagy a véremből...
Lehet, hogy nem mondtam még ki neked soha, de szeretlek....
Megosztás