Így kér bocsánatot a kutya, amiért elvette a kisbaba játékát (+videó)

Mindössze annyi történt, hogy Charlie, a beagle elorozta Laura baba játékát - a kislány azonban ezt zokon vette, és keserves sírásra fakadt.
Bár elképzelhető, hogy a gazdi a háttérből irányította Charlie-t, mit vigyen oda a picinek, a kutyus gesztusa rendkívül őszintének, szinte emberinek hatott. A kezdeti huncutságot felváltotta a szomorúság, és látszott, bármit megtenne azért, hogy újra mosolyt csaljon a kislány arcára. Ezek után mondja valaki, hogy a kutyák képtelenek a bonyolultabb érzelmekre...
Gondolatok, +1:
Látjátok ezeket az embereket mögöttem? Rohannak a munkába, és nem figyelnek már semmire. Néha annyira elkapnak minket a hétköznapok, hogy elfelejtjük élvezni az élet valódi szépségét. Mint a zombik. Nézz fel végre a telefonodról, és láss! Köszönj rá valakire, és öleld meg, ha úgy tűnik, bántja őt valami! Segíts valakinek! Minden napot úgy kell élned, mintha csak az utolsó volna. Amit sokan nem tudnak rólam, az, hogy néhány éve depressziós voltam. Soha senkinek sem mondtam el. Egyedül kellett harcolnom a depresszióból kivezető úton. Mert az egyetlen ember, aki visszatartott engem a boldogságtól, én magam voltam. Pedig minden nap értékes, szóval, így is kell kezelnünk. A holnap egyáltalán nem biztos, ezért ma és most élj! Remélem, megosztod ezt a posztot, hogy messzire jusson a szeretet üzenete.

Ezek is érdekelhetnek