Borzalmasan csúnya volt, de olyan sok kedves emlék fűződik hozzá, hogy megszerettük.
A legviccesebb az volt, hogy mi hozzágumizott lapos elemmel működtettük. De ami meglepőbb, hogy ezek a rádiók az 1960-as, 1970-es években voltak kaphatók, még a mai napig sok működő képes van belőle. Kíváncsi lennék arra, hogy a napjainkban kapható rádiók, hogy fognak működni 40-50 év múlva.
Ha tetszett neked ez a cikk, oszd meg te is!
A legviccesebb az volt, hogy mi hozzágumizott lapos elemmel működtettük. De ami meglepőbb, hogy ezek a rádiók az 1960-as, 1970-es években voltak kaphatók, még a mai napig sok működő képes van belőle. Kíváncsi lennék arra, hogy a napjainkban kapható rádiók, hogy fognak működni 40-50 év múlva.
Ha tetszett neked ez a cikk, oszd meg te is!
Gondolatok, +1:
Meg kell tanulni valamit... Elhagyni azt a helyet, ahol számodra már nem nyílik ajtó. Ahol bezárultak a lehetőségek, ahol véget ért valami. Meg kell tanulni elfogadni a szót: vége. Ennyi volt. Ízlelgesd. Tudom, keserű. Senki sem mondta, hogy könnyű lesz. Szedd össze magad, és ha megsirattad a tetves múltat, egyenes derékkal menj, és nyisd ki az újabb ajtót. Nem foglak hitegetni. Senki nem fogja a kezed, azon az ajtón egyedül kell belépned. És tudod mit? Nagyon valószínű, hogy az ajtón túl senki sem vár. Nehéz lesz. Nagyon. Egy ideig.
Meg kell tanulni valamit... Elhagyni azt a helyet, ahol számodra már nem nyílik ajtó. Ahol bezárultak a lehetőségek, ahol véget ért valami. Meg kell tanulni elfogadni a szót: vége. Ennyi volt. Ízlelgesd. Tudom, keserű. Senki sem mondta, hogy könnyű lesz. Szedd össze magad, és ha megsirattad a tetves múltat, egyenes derékkal menj, és nyisd ki az újabb ajtót. Nem foglak hitegetni. Senki nem fogja a kezed, azon az ajtón egyedül kell belépned. És tudod mit? Nagyon valószínű, hogy az ajtón túl senki sem vár. Nehéz lesz. Nagyon. Egy ideig.
Megosztás