Gyerekkorunk kedvencei!

Ez volt az a csoki, amit minden szülinapon vagy névnapon megtalálható volt, sőt a mikulás csomagból sem hiányozhatott.

Egyszerűen imádtuk, és milyen kedves és találó volt a neve. Macskanyelv.

Volt ebben a csokiban valami kedvesség, valami egyszerűség, amit azonnal érzek, ha csak rá gondolok.

Emlékeztek Ti is a Macskanyelvre?
Gondolatok, +1:
A sors kegyes volt velem...

Megadta, hogy ősz hajszálaim lehessenek, hogy a fiatalságom mosolya a mély ráncaimban örökre az arcomon éljen.

Hány meg hány ember nem nevethetett soha, hányan mentek el azelőtt, hogy megőszülhettek volna?!

És ez nekem megadatott...

Nyomj egy lájkot, ha Te is szereted Alain Delont! :)

Ezek is érdekelhetnek