Nyomj egy lájkot, ha tudod mi ez!

Akkoriban ilyen takarékbélyegeket gyűjtöttek a kisdiákok.
Nézd meg ezt a régi kisfilmet.

Ezekkel az takarékbélyeg gyűjtésével nevelték takarékoskodásra a kisdiákokat.
Mi is gyűjtöttük a bélyeget és az üres üvegeket is visszavittük az üzletbe.
Emlékeim szerint komoly vagyonra tettünk szert.
Szép emlékek voltak ezek.



Oszd meg, ha te is gyűjtötted.
Gondolatok, +1:
Tanuld meg a férfi nélkül is jól érezni magad! Hadd jöjjön rá, hogy önálló egyéniség vagy, érdekes, értékes, magabiztos nő, akiért újra és újra meg kell küzdenie. Ne borulj a lába elé! Ne mutasd ki folyton a szerelmedet! Önmagadat tartsd a legfontosabbnak, ne őt! Ha van önérzeted, ha van önálló véleményed, akkor sosem fordul el tőled...

Ezek is érdekelhetnek