Az egész család közösen izgult a hányadtatot sorsú rabszolgalányért.
A magyar közönség olyan nagyon megszerette a sorozatot, hogy amikor a főhősnő, Izaura (Lucélia Santos) Magyarországra érkezett pár másik szereplővel, többek közt Leoncióval (Rubens de Falco), aki szerepe szerint a sorozatban gyötörte a rabszolgákat, de legjobban a szeretett Izauránkat a nézők megdobálták a repülőtéren.
Ilyen nagyon szerettük mi Magyarok Izaurát, a félvér rabszolga lányt.
Dobj, egy lájkot, ha Te is nézted!
A magyar közönség olyan nagyon megszerette a sorozatot, hogy amikor a főhősnő, Izaura (Lucélia Santos) Magyarországra érkezett pár másik szereplővel, többek közt Leoncióval (Rubens de Falco), aki szerepe szerint a sorozatban gyötörte a rabszolgákat, de legjobban a szeretett Izauránkat a nézők megdobálták a repülőtéren.
Ilyen nagyon szerettük mi Magyarok Izaurát, a félvér rabszolga lányt.
Dobj, egy lájkot, ha Te is nézted!
Viccek, +1:
Egy asszony az éjszaka közepén arra ébred, hogy nincs mellette az ágyban a férje.
Felkel, kimegy a hálószobából, és látja, hogy a férfi ott ül a konyhaasztalnál egy üveg Whisky mellett és bánatos arccal bámulja a falat.
Kortyol egyet a poharából, majd kitöröl egy könnycseppet a szeméből.
- Mi baj van, drágám? Miért nem alszol ilyen késő éjjel? – kérdezi a feleség.
A férj felnéz:
- Emlékszel, amikor elkezdtünk járni, és még csak 18 éves voltál?
- Igen, emlékszem.
- És arra, amikor az apád rajtakapott minket a kocsija hátsó ülésén?
A nő leereszkedik a férje mellé egy székre:
- Igen, édesem, erre is emlékszem.
- Aztán a fejemhez nyomott egy fegyvert és azt mondta: Vagy elveszed a lányomat, vagy gondoskodom róla, hogy 30 évre börtönbe kerülj!
- Igen, rémlik valami. – feleli halkan az asszony.
- Na, hát éppen ma szabadulnék!
Egy asszony az éjszaka közepén arra ébred, hogy nincs mellette az ágyban a férje.
Felkel, kimegy a hálószobából, és látja, hogy a férfi ott ül a konyhaasztalnál egy üveg Whisky mellett és bánatos arccal bámulja a falat.
Kortyol egyet a poharából, majd kitöröl egy könnycseppet a szeméből.
- Mi baj van, drágám? Miért nem alszol ilyen késő éjjel? – kérdezi a feleség.
A férj felnéz:
- Emlékszel, amikor elkezdtünk járni, és még csak 18 éves voltál?
- Igen, emlékszem.
- És arra, amikor az apád rajtakapott minket a kocsija hátsó ülésén?
A nő leereszkedik a férje mellé egy székre:
- Igen, édesem, erre is emlékszem.
- Aztán a fejemhez nyomott egy fegyvert és azt mondta: Vagy elveszed a lányomat, vagy gondoskodom róla, hogy 30 évre börtönbe kerülj!
- Igen, rémlik valami. – feleli halkan az asszony.
- Na, hát éppen ma szabadulnék!
Megosztás