Ha az ember szeret valakit…

Ha az ember szeret valakit, mindig megdobog később a szíve, mikor hall róla, vagy látja.
Márai Sándor
Gondolatok, +1:
A sors akkor állít minket nagy döntések elé, amikor a legkevésbé sem számítunk rá. Ilyenkor derül ki, elég bátrak vagyunk-e, hogy megváltoztassuk az életünket. Ilyenkor nem tehetünk úgy, mintha mi sem történt volna, és nem hivatkozhatunk arra, hogy még nem vagyunk felkészülve a döntésre. A próba nem vár. Az élet nem néz hátra.

Ezek is érdekelhetnek